Horský hotel AREA - Národní dům
Deštné v Orlických horách, tel./fax: 00420-(0)443-663221

  Hotel AREA - Národní dům je umístěn v centru oblíbeného střediska Deštné v Orlických horách vhodného jak pro zimní tak pro celoroční rekreaci. Hotel je nově rekonstruován, má ubytovací kapacitu až 65 osob v 19-ti dvou a čtyřlůžkových pokojích se sprchovým koutem, umyvadlem, předsíní s vestavěnou skříní, 9 nově zařízených pokojů má kompletní sociální zařízení (sprchu + WC).

  Přímo v hotelu je celoročně k dispozici krytý bazén spolu se saunou a kompletním sociálním zázemím. Veřejné prostory hotelu, včetně bazénu spolu se saunou a kompletním sociálním zázemím. Veřejné prostory hotelu, včetně bazénu a sauny jsou vybaveny tak, aby umožňovali bezbariérový přístup. Nabídku výborné hotelové kuchyně je možné ochutnat v prostorné restauraci, příjemně posedět v hotelové kavárně nebo využít programu noční vinárny. Hostům je možné připravit nabídku širokého rekreačního využití

  V místě jsou k dispozici: tenisové kurty, projížďky na koni, půjčovna horských kol, možnost najmutí kočáru či saní tažených koňským spřežením, sportovní hřiště a další služby

  Dopravní dostupnost hotelu i atraktivních turistických cílů v jeho okolí umožňuje jeho intenzívní využití prakticky po celý rok. Vedle příznivých podmínek pro lyžování, a to jak v moderně vybaveném areálu sjezdovek stále udržovaných, včetně umělého zasněžování, tak v síti běžeckých tratí. Dále se nabízí celoroční turistika, zejména trasy pro cykloturisty, krásnou téměř neporušenou přírodou Orlických hor.

  Deštné v Orlických horách leží přímo v centru Orlických hor v nadmořské výšce 650 m. Má 600 obyvatel, jejichž počet se v zimní i letní rekreační sezóně několikanásobně zvyšuje. V obci je 8 hotelů, celá plejáda podnikových rekreačních chat, dva dobře zásobované obchody, benzinové čerpadlo, pošta, policejní stanice, 12 lyžařských vleků. V místě je i muzeum Orlických hor. Deštné v Orlických horách je známým střediskem zimních sportů.

1. patro - pokoje se sprchou

2. patro - pokoje se sprchou a WC
se snídaní dospělí 320 Kč 360 Kč
  dítě do 12 let 290 Kč 330 Kč
s polopenzí dospělí 420 Kč 460 Kč
  dítě do 12 let 360 Kč 400 Kč
klikni pro zvětšení